Luaj Video

CO KIMIKE FAMILJE, LTD

0 vjeç +
Përvoja
350 +
Punonjës
0
Linjat e prodhimit
0 Miliona
Kapaciteti

Kompania jonë u transferua nga fabrika e kimikateve Yongnan në Domy Chemical Co., Sh.pk, e cila prodhoi pastën e dhëmbëve të parë të Kinës që përmban fluor në 1999. Me drejtimin e CEO z. Yang Zhiquan, biznesi i produkteve tona të kujdesit personal po bëhet më i fortë, dhe gradualisht shtrihet në produktet plastike, turizmi industrial, kujdesit shëndetësor, kulturës argëtuese, deri më tani është zhvilluar në një grup të larmishëm ndër-industriale.

Kompania ka mbajtur një marrëdhënie bashkëpunimi afatgjatë të përpunimit me më shumë se 50 kompani të shitjes së drejtpërdrejtë me cilësi të lartë, ndërmarrjet e biznesit wechat, kompani të shitjeve në internet dhe Australi dhe kompani të tjera jashtë shtetit. Përfshirë Infinit, Nu Skin, Kangmei Farmaceutike, Grupi Tiens, e cila është bërë pioniere e industrisë së produkteve të kujdesit oral dhe personal.

OEM / ODM

OEM / ODM

Domy ka një profesionist, ekipi i biznesit i përpunuar i standardizuar dhe efikas, sigurimi i shërbimeve me cilësi të lartë ODM dhe OEM për klientët vendas dhe të huaj. Ne kemi mbajtur marrëdhënie bashkëpunimi afatgjata me më shumë se 50 shitje e drejtpërdrejtë e jashtëzakonshme, mikro biznes dhe kompani E-komerciale brenda dhe jashtë vendit.

KONTROLLI I CILËSISË

KONTROLLI I CILËSISË

Domy këmbëngul në konceptin e përgjithshëm të kontrollit të cilësisë të "zero defekte në produkte". Laboratori i testimit ka një dhomë testimi mikrobiologjik të nivelit 10.000 dhe ka pajisje udhëheqëse të testimit laboratorik në industri.

FABRIKENGJENI

FUQIA FABRIKE

Punishtja e prodhimit Domy është një punëtori e pastër GMP e nivelit 100,000, e cila ka kaluar Hallallin, Sistemi i menaxhimit ndërkombëtar GMPC dhe ISO22716. Qendra e prodhimit ka 12 linjat e prodhimit, punëtoria larëse dhe kimike ka 8 tani. Kapaciteti vjetor i prodhimit të pastës së dhëmbëve është 20,000+ tonë.

SHERBIM I KUJDESUAR

SHERBIM I KUJDESAR

Në konsideratë të prodhimit efikas të pastës së dhëmbëve vetë-mbështetës, Kompania vartëse e Domy ka dy grupe të linjave më të fundit të prodhimit të çorapeve automatike të PSG-së të importuara nga Zvicra, me një prodhim vjetor prej më shumë se 250 milion gete, i cili plotëson plotësisht nevojat e përpunimit të personalizuara të llojeve dhe specifikimeve të produkteve të klientëve.

Kategoritë tona të produkteve

Për më shumë se një dekadë e gjysmë, ne kemi prodhuar produktet më të mira të kujdesit dentar dhe oral. Dhe për ta zgjeruar atë buzëqeshje në një buzëqeshje, ne zgjeruam gamën tonë të produkteve në produktet e kujdesit personal. Ne jemi gjithashtu në gjendje të trajtojmë kërkesa të veçanta për paketim, përfshirë shishet e krijuara me porosi dhe kompletet e dhuratave me shumë produkte.

shtëpitë

OEM

· Formuloni produkte me cilësi të lartë që i përshtaten kërkesave të klientëve.
· Hulumtimi i formulimeve të reja dhe vëzhgimi i zhvillimeve globale.
· Menaxhoni rritjen e kostove operacionale.

Kapacitetet Domy nga kërkimi dhe zhvillimi te prodhimi dhe shpërndarja ofrojnë shërbime të shkëlqyera OEM dhe ODM për klientët tanë..

klientët tanë

SI MUND T NDIHMOJM

FAQ

po, ne ofrojmë aromë siç e keni kërkuar.

1.Na kontaktoni për të marrë mostrën ose na dërgoni mostrën tuaj

2.Testoni mostrën dhe konfirmoni formulën

3.Konfirmoni modelin

4.Merrni vlerësimin

5.Nënshkruani kontratën

6.30% depozitë para prodhimit

7.70% parapagim para dorëzimit

ISO22716 GMPC FDA Halal

Shërbimi OEM ose ODM është i disponueshëm, paketimin si kërkesën tuaj

po, ne mund të sigurojmë mostra falas dhe ne do të vlerësojmë nëse mund të paguani për tarifën e transportit.

Merrni kontakt tani

Ne mund t'i përgjigjemi më mirë pyetjeve tuaja nëse dimë më shumë për ju dhe shërbimin(s) ju jeni duke kërkuar për. Ju lutemi plotësoni formularin më poshtë. Një anëtar i stafit tonë do t'ju kontaktojë drejtpërdrejt.

Gazete

Hetimi Tani

Na ndiq

HULUMTIMI TANI